راهنمای کامل خرید عمده موبایل: از کجا و چگونه خرید عمده سامسونگ و شیائومی انجام دهیم؟

خرید عمده گوشی از داروگ

راهنمای کامل خرید عمده موبایل: از کجا و چگونه خرید عمده سامسونگ و شیائومی انجام دهیم؟

خرید عمده گوشی

اگر از فعالین بازار موبایل باشید حتما می‌دانید که خرید عمده موبایل در سال‌های اخیر و همراه با نوسانات قیمت ارز، به کاری بس دشوار تبدیل شده است. قیمت خوب، شرایط همکاری سهل‌گیرانه و گارانتی قوی از جمله امکاناتی است که از انتظارات به حق خریداران است. اما واقعیات این بازار طوفان‌خیز به گونه دیگری است! نوسانات ارزی باعث افزایش هزینه‌ها و کاهش سودآوری در این بازار شده است. متأسفانه، این وضعیت بر امکان تأمین موجودی محصولات، قیمت‌گذاری مناسب، و حتی رضایت مشتریان تأثیر مستقیم داشته و مشکلات جدی برای اداره کسب و کارها ایجاد کرده است. در این مقاله سعی می‌کنیم به سوالات اصلی شما درباره‌ی این بازار پرجنب‌و‌جوش و جذاب پاسخ دهیم.

از محلی تا جهانی: انواع عمده فروشی

احتمالاً می دانید که دو نوع اصلی وارد کننده داریم که هرکدام ویژگی‌ها و مزایای خود را دارند.

خرید عمده موبایل از بازرگانی‌های داخلی:

این دسته از فروشندگان به صورت عمده اقدام به تهیه موبایل‌ از بازرگانی‌های داخلی می‌نمایند. سپس با افزودن مقداری سود به قیمت اصلی، محصولات را به شما عرضه می‌کنند. این روش، مزایایی از جمله دسترسی آسان‌تر به محصولات، افزایش اطمینان از کیفیت محصولات، و ارائه خدمات پس از فروش محلی را به ارمغان می‌آورد. با این حال واضح است که باید هزینه بیشتری کنید و سود خود را کاهش دهید.

خرید عمده موبایل از بازرگانی‌های واردکننده:

در دسته دوم، شرکت‌ها به عنوان واردکننده مستقیم اقدام به واردات موبایل می‌کنند. این فروشندگان مستقیماً از منابع خارجی، مثل تولیدکنندگان موبایل در کشورهای دیگر یا تامین کنندگان بین‌المللی، محصولات را وارد می‌کنند. این روش هزینه‌ها را به طور چشمگیری کاهش داده و سود فروشندگان را افزایش می‌دهد. کسب‌و‌کار خلاق داروگ از این نوع فروشندگان است و مدل‌های مختلف گوشی خود را به‌طور مستقیم وارد می‌کند و به خریداران عرضه می‌کند تا فروشندان بتوانند بیشترین سود ممکن را داشته باشند.

خرید رسمی یا غیررسمی؟ مسئله این است!

بسیاری از فروشندگان به‌طور غیر رسمی اقدام به خرید عمده سامسونگ و شیائومی می‌کنند. بر خلاف تصور برخی از فروشندگان از آنجایی که ضریب مالیاتی خرده فروشی موبایل از ۱۴٪ به ۳٪ کاهش یافته است عملاً کسی در دراز‌مدت از خرید غیررسمی سود نخواهد کرد. علاوه بر این، فاکتور غیررسمی قابلیت پیگیری شکایت ضعیف‌تری دارد و خریدار باید امیدوار باشد که کارش هیچوقت به شکایت نرسد وگرنه مسیر دشواری پیش رو خواهد داشت! بدتر از آن این که رجیستری گوشی‌ها منوط به ثبت آنها در سامانه افق است و ریسک رجیستر نشدن هر خرید غیر رسمی هیچ‌گاه صفر نیست.

اما با وجود تمام این حرف‌ها در نهایت این تنها شمایید که می‌توانید بهترین تصمیم را برای کسب‌و‌کارتان بگیرید و با انتخاب مناسب، خرید عمده موبایل خود را با توجه به شرایط‌تان انحام دهید.

جاده پرپیچ خم واردات، نحوه وارد کردن گوشی موبایل به ایران چگونه است؟

واردات تلفن همراه برای واردکننده موبایل در ایران نیازمند کارت بازرگانی و جواز ثبت سفارش است. واردکننده با داشتن نمایندگی رسمی و مجوزهای گمرکی، می‌تواند از ضمانت‌نامه‌های بانکی برای پرداخت هزینه‌های گمرکی استفاده کند.

فرآیند پیچیده واردات شامل ثبت سفارش، ترخیص توسط تیم ترخیص‌کار، و خرید عمده از دوبی و چین یا کشورهای دیگر است. هزینه‌ها شامل مالیات، گمرک و هزینه بازرگانی است.

وارد کننده با استفاده از ارز مبادله‌ای می‌توانند این فرآیند را انجام می‌دهد، البته این نکته هم باید یادآوری شود که ارز دولتی فقط برای گوشی‌های زیر ۳۰۰ دلار قابل استفاده است که البته بیشتر گوشی‌های سامسونگ و شیائومی زیر ۳۰۰ دلار هستند و خرید عمده شیائومی و سامسونگ با این ارز ممکن است. خرید عمده گوشی و مبادلات اصلی از دوبی و چین انجام می‌شوند، که می‌تواند به صورت مستقیم یا از طریق شرکت‌های واسطه انجام شود.

اما، بهترین مکان برای خرید عمده موبایل کجاست ؟

شرکت‌های متعددی وجود دارند که در این زمینه خدمات ارائه می‌دهند. شرکت‌های  زیادی وجود دارند که خود را به عنوان بهترین عمده فروش موبایل معرفی می‌کنند، اما نگاه واقع‌بینانه این است که هر شرکتی مزایا و معایب خود را دارد و کلمه ”بهترین“ فقط با توجه به نیازها و اولویت‌های هر خریدار معنی دارد و تنها کسی که می‌تواند بهترین عمده فروش موبایل در بازار را برای شرایط خود تشخیص دهد خود خریدار است.

واضح است که در این بازار پرهیاهو، خرید عمده گوشی به یک چالش بزرگ تبدیل شده است که نوسانات مکرر قیمت ارز، حاشیه سود بسیاری از فعالان این حوزه را تهدید می‌کند. این نوسانات باعث افزایش هزینه‌ها و کاهش سودآوری بازار موبایل گردیده و تأثیرات منفی خود را بر تأمین موجودی محصولات، قیمت‌گذاری مناسب و حتی رضایت مشتریان داشته است.

کسب‌وکار خلاق داروگ، در چنین فضایی از آذر ۱۴۰۰ با تیمی جوان اما در عین حال با تجربه پا به بازار پرآشوب و پر‌طلاتم بازار گوشی‌های تلفن همراه گذاشت. هدف اصلی، طراحی و پیاده‌سازی مدل‌های مدرن توزیع و پشتیبانی کالاهای دیجیتال با ویژگی‌هایی متمایز کننده بوده است. اما چرا داروگ؟ با ما همراه شوید.

چرا داروگ؟

خرید عمده گوشی از داروگ

اصل ماجرا اینجاست: قیمت مناسب

واضح است که مهمترین مسئله برای تمام فعالین هر بازاری قیمت است، همانطور که گفته شد خرید از بازرگانی‌هایی که مستقیم گوشی وارد می‌کنند حاشیه سود بهتری برای فروشندگان فراهم می‌کند زیرا که بازرگانی‌هایی که اقدام به خرید از داخل می‌کنند مقداری سود روی قیمت گوشی‌ها می‌کشند. داروگ، از جمله شرکت‌هایی است که اقدام به واردات مستقیم گوشی می‌کند و با بهینه‌سازی فرآیندهای داخلی با یک تیم چابک و خلاق بهترین قیمت‌های بازار را با توجه به کیفیت گوشی‌های خود ارائه می‌دهد.

تنوع محصول، محبوب‌ترین مدل‌ها در سبد فروش داروگ

عموماً فروشندگان از وجود مدل‌های ضعیف و کم‌فروش در سبد خرید خود گلایه دارند زیرا خریداران مجبور به خرید کلیه این مدل‌ها هستند در سبد شرکت‌ها هستند و این مسئله از جمله چالش‌هایی هست که فروشندگان با آن مواجه هستند. تیم فروش داروگ با بررسی و رصد دقیق بازار همواره تلاش می‌کند پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های بازار را در سبد خود قرار دهد تا سبدی جذاب و هیجان‌انگیز ارائه کند تا گوشی‌هایی که فروش قابل توجهی ندارند، جایی در سبد ما نداشته باشند. با این رویکرد به مشتریانمان اطمینان می‌دهیم که در سبد داروگ، با چیزی به جز پرفروش‌ترین و جذاب‌ترین گوشی‌های بازار روبرو نخواهند شد.

تضمین سلامت گوشی و جعبه آن

تمام محصولات ارائه شده، پس از خریداری از سازندگان اصلی و معتبرترین تامین کنندگانی جهانی، با دقت توسط تیم متخصص ما بررسی شده است. در تمامی مراحل واردات و سپس در انبار، تمام محصولات مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند و تنها پس از اطمینان کامل از سلامت بسته‌بندی و سلامت گوشی‌ها، محصولات برای مشتری ارسال می‌شوند.

شرایط فروش منعطف

همراهی همه جانبه با مشتریان از لحظه خرید محصول تا لحظه دریافت آن و ایجاد شرایط مناسب و همراهی همه جانبه با مشتریان هنگام انجام خرید عمده موبایل و انعطاف در شرایط خرید در شرایط اقتصادی سخت کنونی، از ارزش‌های اصلی داروگ است.

داروگ پلاس، گارانتی بی مانند

از ابتدای سال ۱۴۰۲، داروگ اقدام به معرفی خدمات پس از فروش داروگ پلاس نمود. این گارانتی که در همکاری با موبایل آباد فعالیت می‌کند شامل ۲۴ ماه گارانتی از زمان فعال سازی گوشی (۶ ماه بیشتر از هر گارانتی دیگری در ایران) و ۳ ماه تعویض با کالای نو در صورت بروز ایرادات سخت افزاری تحت پوشش گارانتی است. داروگ با علم بر اینکه بیشترین میزان مرجوعی کالا ( ناشی از ایرادات ساخت) در ۳ ماه نخست بعد از فعالسازی ناشی می شود و خرابی های شایع تلفن های همراه در بیش از ۷۰% موارد بعد از ماه ۱۵ ام حادث میشود، جذاب ترین پوشش گارانتی در بازار تلفن همراه ایران را طراحی و معرفی نموده است. می توانید شرایط خدمات داروگ و داروگ پلاس را مطالعه و با دیگر سرویس ها مقایسه کنید.

موبایلکس، بوتیک تخصصی موبایل و تجهیزات دیجیتال

از میانه سال ۱۴۰۱، داروگ با همکاری شرکت رگه Ragge اقدام به توسعه اولین سوشال کامرس ایرانی با ساختار کاملا Headless  نمود. نسخه MVP این پلتفرم منحصربفرد که توسط تیم کوچک ولی با تجربه رگه، توسعه داده شده است در فروردین امسال با نام موبایلکس در دسترس عموم قرار گرفت. تجربه بصری منحصر بفرد از مشاهده و مقایسه تلفن های همراه، خرید و بهره مندی از مزایای افزوده ای نظیر ارسال رایگان و خدمات ۲۴ ماهه ۳ ماه تعویض داروگ پلاس، بخش کوچکی از تجربه خاص و منحصربفردی است که موبایلکس رویای ارائه آن به مخاطبین خود را دارد. نسخه نهایی این پلتفرم در ابتدای تابستان با پروموشن هایی جذاب و بصورت رسمی وارد بازار خرده فروش تلفن همراه خواهد شد. شما هم اکنون نیز می تواند از طریق آدرس mobilex.ir به دنیای نو و متفاوت موبایلکس سفر کنید، خرید کنید و از تجربه خود با ما سخن بگویید.

داروگ، نماینده رسمی محصولات هواوی در ایران

از ۳ ماهه سوم سال ۱۴۰۱ و با توزیع اولین محصولات از سبد کالایی IT شرکت Huawei، داروگ به صورت رسمی به جمع نمایندگان هواوی پیوست. نمایشگرهای بی رقیب و کم نظیر هواوی از سری MateviewGT و لپ تاپ های قدرتمند، شیک و اقتصادی این برند که نمادی برای کیفیت رایانه های قابل حمل بشمار می آیند از اولین محصولات عرضه شده توسط داروگ به بازار هستند. نمایشگرها از خدمات پس از فروش ۱۸ ماهه و لپتاپ های هواوی از ۲۴ ماه گارانتی از زمان فعالسازی بهره می برند. هم اکنون می توانید به راحتی به مقایسه و بررسی این محصولات در پلتفرم های معتبر فروش از جمله دیجیکالا و موبایلکس بپردازید و به راحتی اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید.

پویا، جوان و خلاق و تکنولوژی محور

در داروگ، ما با یک تیم پویا، جوان و خلاق، به دنبال راه‌حل‌های نوین در حوزه‌ی تلفن همراه هستیم. اعتقاد ما بر این است که با راه‌حل‌های نوین و خلاقانه به پردازش ایده‌های نوآورانه بپردازیم تا به مشکلات بازار پاسخ دهیم و به خلق ارزش واقعی و قابل لمس برای مشتریان خود بپردازیم.

خرید عمده سامسونگ

خرید عمده سامسونگ

طبق آخرین آمارها برند سامسونگ به تنهایی ۵۰٪ از بازار گوشی ایران را در اختیار دارد. سامسونگ با تنوع زیاد محصولات و کیفیت بالای محصولات خود، خود را به عنوان پرفروش‌ترین برند گوشی موبایل در ایران به بازار شناسانده و بی‌رقیب در جایگاه نخست ایستاده است. فروشندگان با خرید عمده سامسونگ از داروگ می‌توانند به حاشیه سود قابل توجهی دست یابند. برای خرید عمده سامسونگ می‌توانید از این صفحه اقدام کنید.

خرید عمده شیائومی

خرید عمده شیائومی

شیائومی به عنوان دومین برند پرفروش بازار موبایل ایران با تولید گوشی‌های با کیفیت پرچمدار و مدل‌های میان‌رده جذاب، توانسته حدود ۲۵٪ از بازار گوشی در ایران را به خود اختصاص بدهد. فروش عمده شیائومی در بازار موبایل ایران به دلیل نوسانات بازار ارز و افزایش تقاضا، رونق قابل توجهی یافته است. فروشندگانی که به دنبال خرید عمده شیائومی  از مراکز معتبر هستند می‌توانند با سودی قابل توجه اقدام به خرید و فروش محصولات شیائومی بپردازند. خرید عمده شیائومی از داروگ امکان پذیر است.

فروش محصولات هواوی

داروگ، به عنوان نماینده رسمی هواوی در ایران، اقدام به فروش لپ‌تاپ ها و مانیتور‌های هواوی با قیمت تجاری می‌نماید.

کلام نهایی

داروگ به عنوان یک برند پیشرو در بازار گوشی ایران، با ارزش‌هایی چون قیمت مناسب و توجه به تنوع و سلامت و کیفیت محصولات، همواره سبدی جذاب به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ارزش‌های اصلی داروگ شامل همراهی همه‌جانبه با مشتریان و تکیه بر راه‌حل‌های نوین و تکنولوژی محور، همراه با تیمی جوان و پویا برای پاسخ دادن به نیازهای مشتریان خود است. این تمرکز بر خلاقیت و نوآوری، همچنین ارائه مزایای بی‌نظیر در گارانتی و خدمات پس از فروش، داروگ را به یک گزینه جذاب و قابل اعتماد برای خرید عمده موبایل برای فروشندگانی که به‌دنبال حاشیه سود بالا در بازار هستند، تبدیل کرده است.

پیمایش به بالا

خدمات
پس از فروش

اگر محصولی را در اختیار دارید که تحت پوشش خدمات ماست و مشکلی برای شما ایجاد کرده است، مشخصات آن را برای ما ارسال کنید

[breadcrumb]