داروگ

داروگ، قاصد روزان ابری !

کسب و کار خلاق داروگ

کسب و کار خلاق داروگ، از آذر ۱۴۰۰ توسط تیمی جوان ولی با تجربه و با هدف طراحی و پیاده سازی مدل های مدرن توزیع و پشتیبانی کالاهای دیجیتال، پایه ریزی شد. تجربه طولانی تیم و هسته اولیه داروگ در بازار تجارت الکترونیک و توزیع محصولات دیجیتالی، تلفن همراه و تجهیزات IT و رویای ساخت شکل جدیدی از ارایه سرویس های مرتبط با شبکه فروش و مصرف کننده نهایی، دلیل اصلی شروع این ماجراجویی بود. ارائه ارزش افزوده قابل اندازه گیری به مصرف کننده و همین طور ساده سازی فرآیندهای تامین شبکه سنتی مهم ترین تمرکز داروگ از زمان شکل گیری تا به امروز بوده است.

کسب و کار خلاق داروگ

باشگاه مشتریان، طرح DCP

در میانه سال ۱۴۰۱، کسب و کار خلاق داروگ، به عنوان اولین سرویس متمرکز خود، اقدام به معرفی برنامه Darvag Channel Program از طریق سامانه باشگاه مشتریان خود نمود. این برنامه که با هدف مدیریت و تشویق شبکه فروش، طراحی و توسعه داده شده در واقع یک برنامه توزیع rebate و cashback جهت حمایت و سودرسانی به نمایندگان و عاملین فروش محصولات داروگ در سراسر ایران است. برای ثبت نام و عضویت در این طرح می تواند از طریق لینک باشگاه مشتریان داروگ به آدرس dcp.darvag.net اقدام کنید. با ثبت نام و بعد از تایید عضویت خود در این طرح به عنوان نماینده داروگ، می توانید از طرح های حمایتی و بونوس های نقدی متفاوتی بهره مند شوید.

داروگ پلاس، گارانتی بی مانند

از ابتدای سال ۱۴۰۲، داروگ اقدام به معرفی خدمات پس از فروش داروگ پلاس نمود. این سرویس که برای تلفن های همراه تحت پوشش این شرکت طراحی شده است شامل ۲۴ ماه گارانتی از زمان فعال سازی گوشی (۶ ماه بیشتر از هر گارانتی دیگری در ایران) و ۳ ماه تعویض با کالای نو در صورت بروز ایرادات سخت افزاری تحت پوشش گارانتی است. داروگ با علم بر اینکه بیشترین میزان مرجوعی کالا ( ناشی از ایرادات ساخت) در ۳ ماه نخست بعد از فعالسازی ناشی می شود و خرابی های شایع تلفن های همراه در بیش از ۷۰% موارد بعد از ماه ۱۵ ام حادث میشود، جذاب ترین پوشش گارانتی در بازار تلفن همراه ایران را طراحی و معرفی نموده است. می توانید شرایط خدمات داروگ و داروگ پلاس را مطالعه و با دیگر سرویس ها مقایسه کنید. همچنین برای خرید محصولات تحت پوشش داروگ پلاس می تواند از طریق وبسایت موبایلکس mobilex.ir اقدام کنید.

موبایلکس، بوتیک تخصصی موبایل و تجهیزات دیجیتال

از میانه سال ۱۴۰۱، داروگ با همکاری شرکت رگه Ragge اقدام به توسعه اولین سوشال کامرس ایرانی با ساختار کاملا Headless  نمود. نسخه MVP این پلتفرم منحصربفرد که توسط تیم کوچک ولی با تجربه رگه، توسعه داده شده است در فروردین امسال با نام موبایلکس در دسترس عموم قرار گرفت. تجربه بصری منحصر بفرد از مشاهده و مقایسه تلفن های همراه، خرید و بهره مندی از مزایای افزوده ای نظیر ارسال رایگان و خدمات ۲۴ ماهه ۳ ماه تعویض داروگ پلاس، بخش کوچکی از تجربه خاص و منحصربفردی است که موبایلکس رویای ارائه آن به مخاطبین خود را دارد. نسخه نهایی این پلتفرم در ابتدای تابستان با پروموشن هایی جذاب و بصورت رسمی وارد بازار خرده فروش تلفن همراه خواهد شد. شما هم اکنون نیز می تواند از طریق آدرس mobilex.ir به دنیای نو و متفاوت موبایلکس سفر کنید، خرید کنید و از تجربه خود با ما سخن بگویید.   

داروگ، نماینده رسمی محصولات هواوی در ایران

از ۳ ماهه سوم سال ۱۴۰۱ و با توزیع اولین محصولات از سبد کالایی IT شرکت Huawei، داروگ به صورت رسمی به جمع نمایندگان این برند پیوست. نمایشگرهای بی رقیب و کم نظیر هواوی از سری MateviewGT و لپ تاپ های قدرتمند، شیک و اقتصادی این برند که نمادی برای کیفیت رایانه های قابل حمل بشمار می آیند از اولین محصولات عرضه شده توسط داروگ به بازار هستند. نمایشگرها از خدمات پس از فروش ۱۸ ماهه و لپتاپ های هواوی از ۲۴ ماه گارانتی از زمان فعالسازی بهره می برند. هم اکنون می توانید به راحتی به مقایسه و بررسی این محصولات در پلتفرم های معتبر فروش از جمله دیجیکالا و موبایلکس بپردازید و به راحتی اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید.  


پیمایش به بالا

خدمات
پس از فروش

اگر محصولی را در اختیار دارید که تحت پوشش خدمات ماست و مشکلی برای شما ایجاد کرده است، مشخصات آن را برای ما ارسال کنید

[breadcrumb]