به همراه جدید نیازمندیم!

تلاش ما در داروگ ایجاد بستری باز، تعاملی و مبتنی بر شیوه های مدرن مدیریت تیمی است. کنار هم نگه داشتن افراد و تیم هایی که نبوغ، خلاقیت و اشتیاق برای تعالی از مهم ترین خصوصیات آنها باشد، آرزوی ماست. مسیر اصلی داروگ مدرن سازی و سوار کردن فن آوری های روز بر کسب و کار های سنتی در این روزها سخت و پرچالش است. مسیری سخت، ابهام آلود و پر از بیم و امید. برای رسیدن به این آرزو، همواره و هر لحظه به کمک شما نیاز داریم.

همراهی همه جانبه با مشتریان و خلاقیت در ارائه سرویس های هوشمند و نوین از مهم ترین ارزش های ماست و این ارزش ها علاقه و تعهد شما را می‌طلبند.

روحیه کار تیمی از مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز یک کسب و کار مدرن است. ما باور داریم که همکاری و تعامل بین اعضای تیم منجر به بهبود کیفیت کار و رشد کسب و کار می‌شود.

ادامه و دوام بدون داشتن خلاقیت و نوآوری در تجارت، امری محال شده است. تنها با داشتن خلاقیت و بکارگیری راهکارهای نوین، می‌توانیم به حیاط در بازار پر سرعت و رقابتی امروز ادامه داد.

داروگ، با فراهم کردن راه‌حل های نوین، سعی در ساده سازی فرآیندهای تجاری مورد نیاز مشتریان خود دارد. دیجیتال کردن این فرآیند‌ها، در فضای پرچالش و پرابهام جهات مدرن و بطور خاص ایران، نیاز به توانایی حل مسائل پیچیده ای را دارد.

توانایی برقراری ارتباط موثر، پادشاه مهارت های انسان قرن جدید است. مهارت‌های ارتباطی، تعامل موثر میان همکاران و مشتریان را ممکن می‌کند و زندگی کاری را دلچسب تر و بهره ور می کند.

فرصت های شغلی

حسابدار فروش

چهار راه جهان کودک

تمام وقت - حضوری

حسابدار فروش

چهار راه جهان کودک

تمام وقت - حضوری

سرپرست حسابداری

چهار راه جهان کودک

تمام وقت - حضوری

سرپرست حسابداری

چهار راه جهان کودک

تمام وقت - حضوری

مشاهده بیشتر
پیمایش به بالا

خدمات
پس از فروش

اگر محصولی را در اختیار دارید که تحت پوشش خدمات ماست و مشکلی برای شما ایجاد کرده است، مشخصات آن را برای ما ارسال کنید

[breadcrumb]