گوشی‌های پیکسل ۹ گوگل در سه نسخه لیست شدند

پوکو F6 و پوکو X6 پرو

گوشی‌های پیکسل ۹ گوگل در سه نسخه لیست شدند

پوکو F6 و پوکو X6 پرو

گوگل در سری ۹ گوشی‌های پیکسل خود با ۳ مدل به بازار برخواهد گشت. در گوشی‌های لیست‌شده پیکسل ۹ گوگل که قرار بود در مهرماه امسال معرفی و عرضه شوند، سه مدل با ترکیب‌های متفاوتی از دوربین و ابعاد به چشم می‌خورند. پایین‌ترین مدل در سری گوشی‌های پیکسل ۹، مدلی با دو دوربین و اندازه نسبتا کوچک با نام پیکسل ۹ است. مدل میانی گوگل پیکسل ۹ پرو با سه دوربین کامپکت عرضه می‌شود و در نهایت در بالاترین نسخه شاهد مدلی با ابعاد بزرگتر و سه دوربین قدرتمندتر با نام گوگل پیکسل ۹ پرو XL هستیم.

درج خبرهای مربوط به گوشی‌های پیکسل ۹ گوگل با اطلاعاتی در مورد امتیازات گیک بنچ آن‌ها همراه بوده است. مدل XL که از اندروید نسخه ۱۴ پشتیبانی می‌کند از مادربرد Komodo بهره می‌برد و مجهز به تراشه Tensor G4 گوگل است؛ در این تراشه از یک هسته پرایم با سرعت ۳.۱ گیگاهرتزی، ۳ هسته اجرایی ۲.۶ هرتزی و ۴ هسته در اصطلاح افیشنسی، با سرعت ۱.۹۵ هرتزی بهره‌گیری شده است. در کنار این تراشه از ۱۶ گیگابایت رم و یک تراشه گرافیکی Mali 715 در برد پیکسل ۹ پرو نسخه XL استفاده شده. ممکن است این سوال پیش آید که تراشه گرافیکی تفاوتی با سری پیکسل ۸ ندارد اما احتمالا جواب این سوال در فرکانس و تعداد هسته‌های این تراشه نهفته است که باعث تقویت آن می‌شود.

در تست‌های گیگ بنچ منتشر شده، امتیاز ۱۳۷۸ در تست تک هسته و ۳۷۳۲ در زمان بهره‌گیری از همه هسته‌ها ثبت شده است. همچنین از نسخه ضعیف‌تر گوشی پیکسل ۹ هم اطلاعاتی درز کرده است. این مدل از مادربردی با نام Tokay بهره می‌برد و در ساخت آن از ۸ گیگابایت رم استفاده شده است. ترکیب هسته‌ها و فرکانس‌ها در مقایسه با نسخه XL تفاوتی ندارد. گوگل پیکسل ۹ در تست تک هسته امتیاز ۱۶۵۳ و در زمان بهره از تمام هسته‌ها به امتیاز ۳۳۱۳ بسنده کرده است.

اطلاعاتی در مورد قیمت پیکسل ۹ و پیکسل ۹ پرو در دست نیست. بازخورد کاربران نسبت به اطلاعات منتشرشده چندان مثبت نبوده است و بسیاری معتقدند مشخصات و کارایی سخت‌افزاری سری پیکسل ۹ در مقایسه با رقبا ضعیف‌تر است. این عقب‌افتادگی باعث شده بسیاری انتخاب مدل‌هایی از دیگر برندها را ترجیح دهند اما گوگل همواره ثابت کرده است که چگونه می‌تواند در ترکیب جزیات و هم‌نشینی مناسب سخت‌افزار و نرم‌افزار خود، تجربه‌ای دلنشین را به کاربران ارائه دهد. باید تا مهرماه منتظر ماند و دید گوشی‌های پیکسل ۹ گوگل با چه قیمتی‌هایی عرضه خواهند شد.

پیمایش به بالا

خدمات
پس از فروش

اگر محصولی را در اختیار دارید که تحت پوشش خدمات ماست و مشکلی برای شما ایجاد کرده است، مشخصات آن را برای ما ارسال کنید

[breadcrumb]